Temat: SKLEPIK BULDOG-a :-)

WITAM JAK ZAWSZE :-) Z tej stron jak zawsze KAZAN czyli MACIEJ KAZANA z Jaworzna  cool  Chciałbym powiedzieć, że zaczołem nabierać nowych fanów i nowe znajomości by działały i zaczeły słuchać BULDOG-a jak na razie mam 4 osoby nimi są Andrzejos czyli Andrzej Skiba co zawsze z nim jeżdzę na koncerty i go pewnie znacie mam go w znajomych czyli on jest na fc Andrew oraz 3 moich znajomych co dopiero zaczeli działać i Buldog im się spodobał no i robię zamówienia na moje konto dla nich dają kasę a ja zamawiam i im przekazuję i jest git powiedzcie czy dobre to jest czy nie? Moim zdaniem jest git odrazu zapraszam do zalogowania do sklepiku i polecnia Buldoga innym i może sie spodoba innym lub nie ale zawsze to jakoś jest i działam i będę działał i będziemy razem działać my PRZYJACIELE  i proszę o odp czy jest git? Serdecznie pozdrówka jak zawsze dla całego zespołu i wszystkich forumowiczów długo nie pisałem ale jak nie pisze to nie znaczy że nie działam, a wręcz przeciwnie DZIAŁAM NA MAXA Z BULDOGIEM :-)
NO TO TYLE POZDRÓWKA DLA CAŁEGO ZESPOŁU I PIOTRKA I ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY DLA CAŁEGO ZESPOŁU I JEST MOC JOŁ==>> MACIEJ KAZANA <KAZAN> :-) cool big_smile  roll

2

Odp: SKLEPIK BULDOG-a :-)

DZIAŁAM I BĘDĘ DZIAŁĄŁ "BULDOG"GÓRĄ BEDZIE  I POZDRÓWKA :-) cool

3

JEST MOC dalej działam i będę działął nawet BULDOG pojawił się na jarocinie jako publiczność co o tym sądzicie :-) cool

4

Nawet MKAZANA już nie działa sad

5 Ostatnio edytowany przez slaw (2014-10-10 23:13:15)

Nie ma mocy sad
Ale, wydaje się, że to tylko cisza przed burzą tongue

6

Miejmy taką nadzieję. Może jakieś smycze Buldoga ? Maćku daj znać.

7

ZESPÓŁ WYSTAWI NA STRONCE JAK BĘDĄ SMYCZKI  My działamy też teraz z promocją sklepika i zespołu by ludzie nie zapomnieli na czas zawieszenia o buldogu no to nowy temat jest i git damy rade Przyjaciele :-)  cool

8

A i działam tylko tu mnie żadko bo zarobiony robotą jestem ale działam I BĘDĘ DZIAŁAĆ :-)  cool  ZAWSZE DZIAŁAM I NIE MA OPCJI ŻEBYM BULDOGA NIE PROMOWAŁ ALE I PROMUJĘ DOBRY ZESPÓŁ Z JAWORZNA CO MOŻE PRZED BULDOGIEM WYJDZIE NA SCENĘ O NAZWIE PAWILON NOCNYCH ZWIERZĄT Z JAWORZNA ==>> www.pawilonnocnychzwierzat.pl i z buldogiem działa :-) Oni sami na koncertach promują buldoga  i sklepik i jest moc :-)

9

gitarkatania napisał/a:

Nawet MKAZANA już nie działa sad

działam i będę działął tylko wchodzić na forum nie ma czasu ale z promocją działam i jestem przyjaciele działam i jest moc :-) cool

10

Działamy zamiast narzekać.

"Doświadczyć całego swojego potencjału(...)I spotkać kogoś,kto potrafi to jeszcze uwolnić,nie przegapić"
https://www.youtube.com/watch?v=_KRBMb61BNs

"Niebo poza dobrem i złem(....)"