1

Temat: Dlaczego na tym forum jest taki bajzel?

Czy admini mogli by uporządkować forum to poziomu użyteczności? Przecież wszystkie tematy w jednym wątku są nie do ogarnięcia. Jestem nowy i na starcie odrzucił mnie topic: WSZYSTKO. Przecież to jest jakaś masakra.

2

Odp: Dlaczego na tym forum jest taki bajzel?

I tutaj i na kultowym jest tak, że nie ma działów i to jest dla niektórych plusem, dla innych minusem. Wszystko w jednym worku, idzie sie przyzwyczaić, nie zrzędź wink

3

OzO.. cieszymy się, że z Nami jesteś w tym naszym "burdeliku" tongue

Jeżeli coś Cię boli, dobra wiadomość - ŻYJESZ!

4

plusy... taka forma sprowadza się do formy czatu. Niektóre wątki będą ginąć w odmęcie spamu. Przecież ludzie będą powielać pytania, posty, tematy. Jak będzie 10 000 tematów to nie wiem jakie będzie argumentowanie za jednym workiem.

5

OzO napisał/a:

plusy... taka forma sprowadza się do formy czatu. Niektóre wątki będą ginąć w odmęcie spamu. Przecież ludzie będą powielać pytania, posty, tematy. Jak będzie 10 000 tematów to nie wiem jakie będzie argumentowanie za jednym workiem.

w tym momencie polecam opcję "Szukaj" smile
i również witam w "burdeliku" wink

Klaudia

6

OzO.. nie sądzę, żeby doszlo do momentu keidy na forum będzie 10 000 tematów smile a póki co świetnie sobie radzimy.. smile

7

a ja tam bym poparł OzA wink też wolę większą przejrzystość (taka lekko pedantyczna natura się we mnie odzywa ;P ) ale nie będę smęcił i się dostosuję do woli większości (czyli de facto adminów ;P )

8

A ja jestem nowy i mam prawo smęcić, bo trafiłem tutaj i zobaczyłem "internetowe średniowiecze". Trafiłem tutaj z Wykopu, gdzie autor tegoż, wydawał się ubolewać nad niedocenieniem i brakiem podejścia do zespołu, jako do: w pełni profesjonalnego, z prawdziwego zdarzenia, wartego uwagi, niedocenianego, zasługującego na najlepszą i największą publikę zespołu ( z czym się w pełni zgadzam i popieram), a zarazem forma tego, jak mniemam jedynego fanowskiego forum, jest ; hmm ; amatorska?

Mi się też takie forum nie podobało, ale z czasem zaczęłam dostrzegać plusy, teraz irytują mnie te rozdrobnione na subfora, podzielone, gdzie nie wiem, gdzie wpakować temat, co mi wolno i czego nie wolno. I gdzie klika się 500 razy, żeby wejść w jakiś temat( ;

nie pamiętam innych czasów (mówię o tym i siostrzanym forum), z innym forum, chyba w ogóle ich nie było, więc postaraj się dostrzec plusy, a życie stanie się piękniejsze ( ;

swoją drogą, nie myślałam, że wykop może zadziałać. witam! pozdrowienia

kto nie jest z nami, ten przeciw nam, to gadka bardzo znana,
czasem czy chcesz, czy nie chcesz, trzeba upaść na kolana.
chcę widzieć, jak płonie city hall!

10

Ok będę się starał jakoś przestawić z normalnego forum na Buldogowe forum. Jak mus to mus. Ale jeszcze wspomnicie moje słowa. Zobaczycie.

11

Królowa Życia napisał/a:

Mimo wszystko też nie spodziewałem się, a tu proszę, stuknęło już 200 wykopów smile

12

smile)) Ja też jestem w szoku z wykopami i nasza dzisiejsza akcją.. wysztko idzie w dobrym kierunku.. i fajnie zgrało się z wywiadem Piotrka w czwórce.. rozmawiali o akcji forumowej wink

13 Ostatnio edytowany przez OzO (2011-12-20 23:31:12)

No wykop przegląda dziennie kilka tysięcy osób, a jak coś trafi na główną, to z tych kilku tysi zawsze się jakaś zagubiona owieczka trafi. Na przykład taki OzO. Teraz uderzajcie na inne podobne, redity, monsterjoe'y ... itp

14

OzO napisał/a:

No wykop przegląda dziennie kilka tysięcy osób, a jak coś trafi na główną, to z tych kilku tysi zawsze się jakaś zagubiona owieczka trafi. Na przykład taki OzO. Teraz uderzajcie na inne podobne, redity, monsterjoe'y ... itp

kurde, ja na wykopie byłem chyba pierwszy raz dzisiaj, pardon wczoraj, bo już po północy.

Adam, wygląda na to, że za pomył masz piwko od buldogów smile

15

slaw napisał/a:
OzO napisał/a:

kurde, ja na wykopie byłem chyba pierwszy raz dzisiaj, pardon wczoraj, bo już po północy.

Adam, wygląda na to, że za pomył masz piwko od buldogów smile

No to ja już zdradzę, że zanosi się na to, że to nie koniec podboju Wykopu...  cool

16

Żeby wam jakoś uświadomić potęgę tego serwisu. Niektóre "wykopy osiągają ponad 1000  wykopów, czyli coś jak "lubię to", "podoba mi się", "niech więcej ludzi to zobaczy", "mnie to interere". Domyślam się, że nie każdy wykopuje co zobaczy, więc 1000 wykopów = kilka tysięcy tych co chociaż kliknęło i przeczytało, i jeszcze więcej tych co sie nie zainteresowało, ale ich akurat można pominąć. No wiec jak sie ma 200 wykopów to pewnie kilka razy tyle wogóle sie dowiedziało. Jest sukces. Trafić na główną to jak mieć 30 sekund w teleexpresie.

17 Ostatnio edytowany przez mgielka (2011-12-21 08:41:44)

Królowa Życia napisał/a:

Mi się też takie forum nie podobało, ale z czasem zaczęłam dostrzegać plusy, teraz irytują mnie te rozdrobnione na subfora, podzielone, gdzie nie wiem, gdzie wpakować temat, co mi wolno i czego nie wolno. I gdzie klika się 500 razy, żeby wejść w jakiś temat( ;
nie pamiętam innych czasów (mówię o tym i siostrzanym forum), z innym forum, chyba w ogóle ich nie było, więc postaraj się dostrzec plusy, a życie stanie się piękniejsze ( ;

Popieram, miałam to samo smile

Królowa Życia napisał/a:

Ale zadziałał, to świetnie smile Mamy już 234 wykopki!!

OzO napisał/a:

...Trafić na główną to jak mieć 30 sekund w teleexpresie.

dobre  lol

...ratunkiem miłość bywa. Jeżeli miłość jest, jeżeli jest możliwa.

18

Królowa Życia napisał/a:

[...] irytują mnie te rozdrobnione na subfora, podzielone, gdzie nie wiem, gdzie wpakować temat, co mi wolno i czego nie wolno. I gdzie klika się 500 razy, żeby wejść w jakiś temat( ;
[...]

Piękniej tego sam bym nie ujął, Królowo smile

Powiem tak metaforycznie trochę. Kiedy mam u siebie w domu bajzel (inaczej mówiąc - artystyczny nieład), to jakoś wiem, gdzie wszystko mam i jak to znaleźć, a jak tylko posprzątam, to wszystkiego szukam, aż znowu nie zrobi się bajzel...
Przyzwyczaisz się. My, w większości, z tym żyjemy po kilka ładnych lat (tu i na forum 3K) i nie wyobrażamy już sobie, by mogło być inaczej.
Czasem więc trzeba sobie przypomnieć stare, mądre przysłowie "gdy się wchodzi miedzy wrony..."

A tek poza tym, to witaj tu u nas.

Ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną...

19

Rzeczywiście, ja też trochę życia spędziłem na różnych forach i to swoim wszystkowjednym trochę mnie męczy.
Nie mówię o zbytnim rozdrabnianiu, ale coś a'la podstawowe działy - Koncerty [wiadomo], Media [wywiady itd.], Ogóle [miejsce na takie tematy] - moim zdaniem pomogłoby i uczyniło forum bardziej przystępnym.
No i do tego coś, czego brakuje mi wyjątkowo mocno - przycisk "Oznacz wszystkie wątki jako przeczytane". Jak nie byłem na koncercie w Warszawie, to nie chcę, żeby przy każdym wejściu świecił mi się temat o tym, a po otworzeniu go widzę tylko kolejny wpis "było super".
Składam więc oficjalny wniosek o umieszczenie gdzieś takiego przycisku wink

20 Ostatnio edytowany przez mamurluk (2011-12-21 10:38:11)

a mi się podoba układ forum, jest czytelny i grafika pozwala szybko się zorientować, że są nowe tematy i wątki,
chyba kwestia przyzwyczajenia, ale np na kultowym nie bardzo umiem się odnaleźć a tu wszystko wiem co i jak tongue

PS. OzO nie musisz czytać całego forum od zarania big_smile  aktualne tematy pozycjonują się do góry i na tym się skup  tongue

21

pest napisał/a:

No i do tego coś, czego brakuje mi wyjątkowo mocno - przycisk "Oznacz wszystkie wątki jako przeczytane". Jak nie byłem na koncercie w Warszawie, to nie chcę, żeby przy każdym wejściu świecił mi się temat o tym, a po otworzeniu go widzę tylko kolejny wpis "było super".

Ale taki przycisk jest - na stronie ze wszystkimi wątkami w prawym, dolnym rogu "oznacz forum jako przeczytane".

Taki układ, jaki jest, jest najlepszy. Na forum Kultu sprawdza się doskonale od wielu, wielu lat. Przykład antyforum to dla mnie forum Armii, gdzie jest wszystko rozdrobnione i nic nie można znaleźć, a trzeba klikać po parę razy nie wiadomo po co, jak ktoś wszystko czyta.

http://polake.art.pl/01.przed_burza.jpg

Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!

22

polake napisał/a:
pest napisał/a:

Ale taki przycisk jest - na stronie ze wszystkimi wątkami w prawym, dolnym rogu "oznacz forum jako przeczytane".

O widzisz!! Dzięki wielkie, kompletnie go nie zauważyłem na tym jaśniejszym tle smile

23

http://www.buldog.pl/buldog_oldstyle.jpg

24

Moim zdaniem nie ma bajzlu, jest wszystko na własciwym poziomie tylko martwi mnie że zdjęcia muszą być bardzo małe a nie umiem tak zmniejszyć zdjęcia na takie malutki, ale od czego ma się przyjaciół którzy mi pomogli zmniejszyć przez programik moją fotkę co widać. Serdecznie pozdrawiam wysztkich użytkowników i administratorów oraz Cały zespół ;-)

25 Ostatnio edytowany przez hughugy (2012-09-21 18:19:45)

"Co się tu dzieje, co to za spam? ;/" -nieaktualne ;p