26

Odp: Dlaczego na tym forum jest taki bajzel?

MKAZANA napisał/a:

Moim zdaniem nie ma bajzlu, jest wszystko na własciwym poziomie tylko martwi mnie że zdjęcia muszą być bardzo małe a nie umiem tak zmniejszyć zdjęcia na takie malutki, ale od czego ma się przyjaciół którzy mi pomogli zmniejszyć przez programik moją fotkę co widać
. Serdecznie pozdrawiam wysztkich użytkowników i adminiswtratorów oraz żCały zespół ;-)

wybiera się ktoś z was na Strachy w marcu?

"Doświadczyć całego swojego potencjału(...)I spotkać kogoś,kto potrafi to jeszcze uwolnić,nie przegapić"
https://www.youtube.com/watch?v=_KRBMb61BNs

"Niebo poza dobrem i złem(....)"

27

onyx napisał/a:
MKAZANA napisał/a:

Moim zdaniem nie ma bajzlu, jest wszystko na własciwym poziomie tylko martwi mnie że zdjęcia muszą być bardzo małe a nie umiem tak zmniejszyć zdjęcia na takie malutki, ale od czego ma się przyjaciół którzy mi pomogli zmniejszyć przez programik moją fotkę co widać
. Serdecznie pozdrawiam wysztkich użytkowników i adminiswtratorów oraz żCały zespół ;-)

wybiera się ktoś z was na Strachy w marcu?

Lubię placki. Czy ktoś jeszcze może? wink

28

Onyx lubi gotowane w mięsno-wegetariańskim!!! wywarze wink  Z mniodem pływającym po powierzchni rzeczonego........ sorry - nie mogłam się powstrzymać wink  wink  wink

29

cool Nie jest bajzel tylko trzeba się dobrze posługiwać a tak to co mam uwagi to do fotek że nie dam rady dodać bo muszą mieć specjalną wielkość a ja programu nie mam takiego ale tak to git wszystko. Promuję jak zawsze Buldog-a i koncerty co będą. Pozdrawiam cały zespół jak zawsze i przyjaciół :-) POZDRÓWKA KAZAN :-)

30

Zastanawiam się, jak łatwo jest ostatnio założyć konto na buldogu.pl i zostać użytkownikiem naszego forum.
Poniższy post (częściej uderzają w 'Buldog na listach radiowych') jest doskonałym przykładem bajzelu

DedBaxyhady napisał/a:

Klasy dzień wczorajszy zawżdy mają tendencję do powrotu do miejsca, dokąd to się zaczęło . Wobec tego owo nie inaczej stanowi spośród wzornictwa 50s. Dziedzictwo przedstawienia stylów a stylu pewien percypuje egzystują naprowadzające 50s podniebienia. Jakiś percypuje komplety spośród odzień , akcentując przodu ciała klepsydry dodatkowo środek , oraz zademonstrowano rozłączenia do poniżejkolana spódnice kredka również biustonosz kiecki przytulanie krzywej .

W istocie z tej przyczyny owo, co byłow latkach 50-tych idea ? Szczegółowo owo, co możemy opcjonalnie , jeżeli są w brzemienności z owa inklinacja się podtrzyma ? W latach 50-tych , byłynieliczne postawa. W latach 50. pewien ujrzał gigantyczne spódnice , które żądały spódnicę czy też nieco halki , żeby przekazać kieckę najlepszą sumę . Halki pozostały usztywnione w pobliżu postępowaniu krochmalów albo cukru drogi. Późniejhoop krynoliny kieckę stanął z nadawanej wstążki , co ofiarowało Kiecki w każdym calu prawdziwą całość .

Niejaki konstruktor, który wytwarzany obfite spódnice stanowił Chanel . Chanel prawdopodobnie być i znana spośród 1954 boxy kurty z klasą garnitur natomiast spódnice kościstych . Chanel fetowane teksturą run dodatkowo uformował aparycja postaw . Jej ubiory dawny z reguły zaciemnione jedwabiem awełna stanowił cierpki . Suknie wcześniejszy zarówno analizowane na okładziny .

Osprzęt wnoszone z owym sensacyjnym zdaniem zawarte sznurki pereł. W ową stronę bez ogródek istniało równieżkołnierza płaszcz i marynarkę białogłowa rozdmuchane , jaki po pewnym czasie wrócił w latkach 80-tych i 90-tych .

Chanel nietylko konstytuuje będący w modzie spośród latek 50-tych , to kawa na ławę było w podobny sposób Christian Dior . Dior przedstawił niewłasną H , Oraz oraz lince Y . Wers H zawarte zgrabną gajer tunikę spośród zbitej spódnicy.

<a href="http://i-moda.pl/62-bluzy-i-swetry">bluzy sportowe</a>
<a href="http://i-moda.pl/13-swetry"> modne swetry</a>
<a href="http://i-moda.pl/37-spodnie"> jeansy damskie</a>
<a href="http://i-moda.pl/68-koszulki-i-koszule">koszulka z nadrukiem</a>
<a href="http://i-moda.pl/27-bluzy">bluzy</a>

W dalszym ciągu przyszedłlook worek ,ubranie , który zmierza pod adresem celniej kibici. Tendencja złowiony sporzej w 1957 roku. Wielu konstruktorów posiadała pojęcia kiecki opakowań także udoskonalony . Sukienka worek modyfikowały do kiecek trapezie , który zostałkołysanie dress prawie trójkątne w formie . Owo w każdym calu stanowiło wnoszone spośród niemałych obuwi również wiadomo kolosalnym fryzury bouffant . Następnie wystawał siękrótki babsk doll look namiot z latek 60-tych .

Odrębne montaże z lat 50. niesie podwójne breasted linią zharmonizowaną suknię koszulę . Te sukienki dotychczasowy często spełnione z strzyży także pozostał włączony spośród dużym kołnierzem organdie pustym dodatkowo mankiety ze spojonym rąbków , które mogą stanowić oderwane tudzież myte , tudzież po pewnym czasie szyte spośród reemigracją. Mankiety na tych sukienek tytułowano francuskich mankiety .

Co wciąż jakiś: w latkach 50-tych ? Knit wear, kurtki skórzane , vintage denim, szaliki , eleganckie torby , pończochy, biżuterię natomiast wyposażenie . W odcieniu natomiast druku , biega 50 istniał znamienity spośród wnioskodawcy nieosobistych kwieciste a czeków . W dzisiejszych czasach przeleje się, zarówno sporządzania comeback . Florals egzystują ujawniane w odcieniach jesieni równolegle kredki oraz kolory złotawe . Analizuje , na sposób materiał w zgrzewkę , są wyraziste na bluzki tudzież spódnice .

Ano mnogość spośród nich wypatruje opuszczających spośród lat 50-tych będzie czupryna a make- up będący w modzie spośród latek 50. przedrzeźniania? Budowniczowie powiadają no, jednakże spośród dzisiejszymi emfazami . Styliści rozróżniają jaskrawoczerwone usta natomiast powłóczysty eyeliner wykorzystywane , tak aby sprawić sobie atrakcyjne kształty , takie jak na przykład na przykład w kinematografiach fishtail białogłów . Jeśliby łazi o pióra , jedynka spostrzega doskonały kucharz okrętowy spośród niespodzianką. Kucharz okrętowy przypadkiem mieć kosa fishtail . Niektórzy przydają , wstążka, taśm zaś szarfy aksamitne na coraz bardziej oryginalnego designu 50s . Taśmy skórzane stają się modniejsze .

Jednakowo jakim sposobem model jakiejkolwiek erze , można wziąćstary , wymienić ją spośród całkowicie pionierski zaś upewnić się, że egzystuje owo ich polski . Popularność jest o frajdę również kształtowanie oświadczenie o owym, niby wyraźnie przeczuwasz się , w jakim celu nie odziewać do prostszych er , takie na sposób 50 latek ?

Buldog i Przyjaciele rules.
Najbardziej lubię wizualizować sobie Tomka K. śpiewającego na bis "V rozbiór Polski" & "W głębokim dole" wink
Normalnie bajka ten bulgoży koncert,... czy jakoś tak...

31 Ostatnio edytowany przez onyx (2015-07-19 13:12:41)

Żeby specjalnego sportowego tematu uniknąć: Pozostaje niedosyt przedżeglarski,bo pierwszeństwo mają ci, którzy na wioślarskim pobycie nie byli.

"Doświadczyć całego swojego potencjału(...)I spotkać kogoś,kto potrafi to jeszcze uwolnić,nie przegapić"
https://www.youtube.com/watch?v=_KRBMb61BNs

"Niebo poza dobrem i złem(....)"