51

Odp: apel do forumowiczów

co tu się dzieje?Spać nie można! big_smile
Moja dozorczyni ucieszy się z nowych wlepek, więc choćby z tego powodu włączę się do akcji. Ale mail jutro  smile

52

Imperator kosmosu napisał/a:

Grafikę vlepki pozostawiam osobom decyzyjnym, ale hasło: NIE PRZYŁĄCZAJCIE SIĘ DO NAS urywa dupę! Takie i tylko takie!
Myślę, że zestawienie okładki laudatores z tym hasłem wbiłoby się w pamięć;)

Jeżeli chodzi o mnie to ja podpisuję się rękoma i nogami pod pomysłem połączenia tego tekstu z okładką LTA smile
Jeżeli się na to zdecydujecie (niech Krzysieq wyrazi swoje zdanie) to podeślę Krzysieq-owi poszczególne elementy grafiki okładki żeby do złożył do kupy.

Pozdr

P.S.
co za wieczór smile

53

NIE PRZYŁĄCZAJCIE SIĘ DO NAS - zdecydowanie rządzi. Zaciekawia, intryguje, jestem zdecydowanie za!

54

Piotrek, jasne, że wysyłaj - wszystko się przyda.

Ja od siebie dodam, iż nie zajmę się osobiście projektem grafiki - po prostu nie potrafię. Jedna osoba się zgłosiła, do kilku napisałem Zobaczymy. smile

Mając na uwadze różne perypetie podczas koszulki forumowej Kultu, postanowiłem, iż będę działał według planu:

1. Do jutra do północy mogą zgłaszać się osoby chcące wziąć udział w tej zabawie.
2. Po podliczeniu osób ja składam kilka propozycji ile vlepek robimy (jak już niektórym pisałem - koszt łącznie z przesyłką nie może przekroczyć 15 zł/os.). Głosujemy na ilości (bo od niej zależy ile zapłacimy i ile vlepek otrzymamy w pakiecie), które nas interesują.
3. Po ogłoszeniu wyników ustalam jakiś tam termin nadsyłania projektów - jak ktoś w swojej pracy wykorzysta czyjeś zdjęcie, to fajnie jakby dał mi namiar na autora, coby to złodziejstwem nie było.
4.Następnie głosujemy na naszą wymarzoną vlepkę (możemy się umówić, że robimy np. dwa lub trzy projekty).
5.Po ogłoszeniu wyników (które muszą być zaakceptowane przez zespół) podaję wszystkim numer konta i dane do przelewu. i teraz UWAGA:
-nie chcę na tych vlepkach zarobić, tym bardziej do nich dokładać - dlatego ustalę termin, do którego będzie należało wpłacić pieniądze. Kto nie wpłaci wylatuje z z zabawy. I teraz UWAGA #2: w tym stadium mogą zajść zmiany w ilości zamawianych vlepek i ich cenie - wszystko zależy od tego, ile osób zapłaci,a ile się rozmyśli.
6.Po zebraniu wszystkich terminowych wpłat zamawiam i płacę za vlepki.
7.Po ich otrzymaniu kontaktuję się z zainteresowanymi i po UWAGA przelewie paru złotych (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej) wysyłam do prawowitych właścicieli odpowiednią liczbę. Koperty funduję ja. wink

Mam nadzieję, że jasno nakreśliłem mniej więcej mój plan działania. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie - pytać. Jeśli ktoś ma uwagi - pisać. Jeśli komuś wydaje się, że chcę Was oszwabić - wypisać się z zabawy.

Krzysiekhm

55

P.S.

Pomyślałem, że warto by było dopisać do pkt. 4, że zespół też powinien móc zagłosować na vlepkę, która będzie go promowała. Także Oni także mają prawo głosu.

Krzysiekhm

56

Adam napisał/a:

NIE PRZYŁĄCZAJCIE SIĘ DO NAS - zdecydowanie rządzi. Zaciekawia, intryguje, jestem zdecydowanie za!

My również popieramy, ostatnia najlepsza.  Hasło świetne, może wyjdzie tak jak w "Czeski sen" - zainteresowali tysiące klientów nie istniejącym hipermarketem właśnie dzięki m.in. hasłom: nie przychodźcie, nie kupujcie u nas, nie wydawajcie u nas pieniędzy...

...ratunkiem miłość bywa. Jeżeli miłość jest, jeżeli jest możliwa.

57

pest napisał/a:

Ja tak na szybko
[projekty mają charakter czysto poglądowy i w razie chęci ich wykorzystania niezbędne będzie uzyskanie zgody autorów zdjęć]

http://dl.dropbox.com/u/10918118/1m.jpg

http://dl.dropbox.com/u/10918118/2m.jpg

no i oczywiście to, bo ta grafika jest tak dobra, że sama robi połowę roboty:

http://dl.dropbox.com/u/10918118/3m.jpg

ewentualnie pomyślałem, że jednak jest jedno "hasełko", które mogłoby zrobić dobrą robotę:
http://dl.dropbox.com/u/10918118/4m.jpg

Number 4 - Nie przyłaczajcie się do nas - zajebiste smile

Błażej

NIE PRZYŁĄCZAJCIE SIĘ DO NAS !

58

Świetna inicjatywa moi drodzy. Ogólnie. Oczywiście - NIE PRZYŁĄCZAM SIĘ DO WAS !!!  wink

Namówiłem juz dziś 2 osoby na kupno prezentu w postaci LTA. No i zasygnalizowałem Krzysieqowi akces do vlepek.
Wstawiłem też projekt nr 4 (przezajebisty) na facebooku (@pest - mam nadzieję, że nie masz żalu o brak zgody).
Myślę, że na poczatek każy powinien na FB wstawić to. Może tymczasowo jako nowe zdjęcie profilowe ? 

No to udało wam się starucha poruszyć wink

Błażej

59

Hasełko, miejmy nadzieję, okaże się chwytne, również popieram ten pomysł i się nie przyłączam. wink

A akcji z vlepkami postaram się pomóc z racji wspólnego gospodarstwa domowego z organizatorem, chociażby od strony technicznej. wink

Pozdrawiam.

60

to i ja sie przyłączam do akcji:))) ale akcja!!! Krzysieq juz posłałem maila to ciebie z prośba o dopisanie do listy vlepkarzy. rozklejmy tyle vlepek aż zainteresują się tym media (może nawet teleexpress lub bezplatna gazeta metro itd.) to chyba troche marzenie ale kto wie. cuda sie zdrzaja.

mi rowniez podoba sie haslo Nie przylaczajcie sie do nas. kazdy bedzie chcial zrobic na przekór i sprawdzi co i jak.

oczywiście moze przydaloby sie sledzic wszystkie peby i temu podobne zeby zmniejszyc prawdopodobienstwo piracta. (jak nie moge znalezc w sieci, to moze sie pofatyguje do sklepu bo naprawde mi sie podoba). jak ktoś gdzies natrafi na pirata w sieci od razu maila do PeWu.

akcja prezentowa tez rozpoczęta. dla mojej cioci Heni kupiłem nowego Buldoga w hybrydach i do tego pozbierałem autografy od zespołu na koncercie (dzieki za autografy, podniosly one znaczaco wartosc plyty) Uważam, ze bedzie to super prezent. Ciocia w tamtym roku dostala chrystusa miast.
i to chyba tyle na teraz.

61

Błażej napisał/a:

...
Wstawiłem też projekt nr 4 (przezajebisty) na facebooku (@pest - mam nadzieję, że nie masz żalu o brak zgody).
Myślę, że na poczatek każy powinien na FB wstawić to. Może tymczasowo jako nowe zdjęcie profilowe ? 

O, ja nie mam foty żadnej na FB więc nada się znakomicie smile A jak ludzi przyciągnie, to czemu nie smile

62

mgielka napisał/a:
Błażej napisał/a:

...

O, ja nie mam foty żadnej na FB więc nada się znakomicie smile A jak ludzi przyciągnie, to czemu nie smile

Ja już mam je na profilu. I są od razu efekty - Królowa Życia też już tak ma smile

Błażej

63

https://www.facebook.com/editprofile.ph … 1212614012

Błażej

64

https://www.facebook.com/profile.php?id … =747573365

Błażej

65

gdyby nie niusletter, pewnie bym nie zajrzała do tego wątku, bo jeszcze nie mam w nawyku wchodzenia co ranek na to forum, jak na forum kultowe.

eniłej - zgłosiłam swój akces do vlepek&ustawiłam to zdjęcie na facebooku, ale długo z nim nie wytrzymam ; p

kto nie jest z nami, ten przeciw nam, to gadka bardzo znana,
czasem czy chcesz, czy nie chcesz, trzeba upaść na kolana.
chcę widzieć, jak płonie city hall!

66

my już też zmieniliśmy na FC smile  http://www.facebook.com/BULDOGI

67

Królowa Życia napisał/a:

eniłej - zgłosiłam swój akces do vlepek&ustawiłam to zdjęcie na facebooku, ale długo z nim nie wytrzymam ; p

Nie martw się, długo nie może być, bo się ludziom opaczy. tongue

68 Ostatnio edytowany przez mgielka (2011-12-20 10:35:00)

Gotowe, fota na FB już razi (w sensie pozytywnym oczywiście) po oczach mych znajomych smile

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002649771026

69

Kurczę, ale się ruch na forum zrobił smile

Założyliście konto na wykopie? Będą potrzebne Wasze głosy, tak zwane wykopy jak ktoś nie wie o co chodzi. Niedługo dodam ten temat, niech się ludzie dowiedzą o akcji i zespole - jeśli trafimy na główną (potrzeba około stu "wykopów") dobra nasza.

70

No i tak powinno być, zgrani jesteśmy smile Jedna osoba niewiele może ale całe forum Buldoże może świat poruszyć !

71

Fotę można też wstawiać znajomym na ich strony na FB. Ja już zacząłem... wink

Błażej

72

Mój profil teraz wygląda tak: http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/BULDOG.band   big_smile

73 Ostatnio edytowany przez fj (2011-12-20 09:38:57)

Pewnej zimy, z pewnej vlepki, poeci ostrzegaja przechodniów, żeby nie przyłączali się do nich
"Nie przyłączajcie się do nas" brzmi świetnie, ale można to wykorzystać jakby to mówili poeci wykorzystani przez Buldoga do przechodniów właśnie.

http://img339.imageshack.us/img339/8558/melodielive.png

Pewu, jak podeślesz te zdjęcia z których zrobiliście okładkę to postaram się jakoś to wkomponować w okładkę, bo te twarze też tam pasują smile

EDIT: STAFFA pominąłem, się poprawi w wersji kolejnej.

74

fj napisał/a:

Pewu, jak podeślesz te zdjęcia z których zrobiliście okładkę to postaram się jakoś to wkomponować w zdjęcie z okładki smile

Fajny jest też ten Twój pomysł ale jako następny etap akcji...

Z tym, że muszę przyznać, że obecnie trochę zweryfikowałem swój pogląd na temat grafiki tej vlepki.
Wydaje mi się, że ta zaproponowana przez Krzysieq'a  którą teraz tak rozpropagowaliśmy jest lepszym, bardziej nośnym i bardziej intrygującym pomysłem niż łączenie tego hasła z okładka LTA. 

pozdr smile

75

Świetne!:) Ludzie, macie naprawdę genialne pomysły! smile

Do przodu, tylko do przodu! Nieważne, co za mną jest!