26

Odp: apel do forumowiczów

pewu napisał/a:
Krzysieq napisał/a:

Nie przypominam sobie, bym otrzymał takiego maila. A jeśli otrzymałem, to nie przeczytałem..

A zapisywałeś się na newslettera ?....

A bo ja wiem? tongue

pewu napisał/a:
Krzysieq napisał/a:

Czy w tej sytuacji zespół nie jest zainteresowany promocją w ten sposób przez fanów/sympatyków? Ja z chęcią się zajmę stroną organizacyjną.

Pewnie, że zespół jest zainteresowany! smile   Super, dzięki wielkie za zaangażowanie smile   
Prosiłbym jedynie aby konsultować ze mną ew. grafikę i formę promocji.  Nie chciałbym się czerwienić.... wink   

Pozdrawiam smile

No to świetnie. smile Oczywiście projekty etc zostaną Ci podesłane, etc.
Pozdrawiamy także. smile

Zatem powtarzam raz jeszcze:

Kto ma ochotę wesprzeć zespół poprzez zrobienie i rozklejanie vlepek zgłaszać się na dziegielev(at)gmail.com.
Szczegóły tutaj - http://www.buldog.pl/forum/post6398.html#p6398

Krzysiekhm

27

Krzysieq napisał/a:

Nie przypominam sobie, bym otrzymał takiego maila. A jeśli otrzymałem, to nie przeczytałem..

pewu napisał/a:

A zapisywałeś się na newslettera ?....

Krzysieq napisał/a:

A bo ja wiem? tongue

No jednak nie, nie zapisywałeś się. Dlatego ta informacja o naklejkach Cię ominęła, podobnie jak i możliwość przedpremierowego nabycia LTA w promocyjnej cenie 20 zł   smile

W takim razie zachęcam Cię do odwiedzenia pierwszej strony www.buldog.pl i  zapisania się na subskrypcję newslettera.
Wtedy będziesz otrzymywał w pierwszej kolejności wszelkie informacje o naszych działaniach (jeszcze zanim pójdą do mediów).
Zapisać się można wchodząc na www.buldog.pl, następnie w górnej, centralnej części ekranu należy wpisać swój adres mailowy i kliknąć z prawej strony w napis "wyślij".

pozdr smile

28

Słuchajcie, niech każdy zainteresowany założy sobie też konto na wykop.pl. Być może będzie okazja coś wrzucić, a wtedy przydadzą się głosy - na wszelki wypadek niech będzie w zapasie.

29

robi się! smile

Jeżeli coś Cię boli, dobra wiadomość - ŻYJESZ!

30

Myślę, że koncert w radiowej Trójce byłby najlepszą promocją - mają kilka tysięcy słuchaczy, większość interesuje się muzyką niekomercyjną, materiał jest bardzo dobry. http://www2.polskieradio.pl/kontakt/. Może napiszemy w przeciągu najbliższych dni?

31

Na razie zgłosiły się do mnie cztery osoby (+ja, to pięć). Jedna osoba zaproponowała zrobienie kilku projektów.

Na zgłoszenia czekam do jutra do północy. Wtedy też podejmiemy konkretne decyzje (ile vlepek). Chciałbym, aby nie wychodziło więcej niż 15zł/os. już z kosztami przesyłki. Tyle tu, na forum, resztę informacji będę przesyłał już samym zainteresowanym na maila.

Pamiętajcie, im więcej nas, tym większa promocja zespołu.

Pozdrawiam.

Krzysiekhm

32

pewu napisał/a:
mamurluk napisał/a:

pewnie większość z nas zasmuca fakt dużo mniejszej frekfencji na koncertach Buldoga niż należałoby się spodziewać patrząc na wysoki poziom zrealizowanych płyt, umiejętności i zaangażowanie zespołu i niesamowitą energię która powstaje na koncertach. Tak być nie może, prawda?

Proponuję dzielić się tu pomysłami który pozwolą przyciągnąć nową publikę, bo problem nie jest w tym, że się nie podoba tylko , że ludzie nie wiedzą jak gra i śpiewa Buldog,
na początek ode mnie:
1. mamy przedświąteczną gorączkę kupowania prezentów - kupmy rodzinie, znajomym, bliskim wiadome pyty, a jak nie teraz to kupujmy im na prezenty imieninowe, urodzinowe, rocznicowe - okazja zawsze się znajdzie  smile
2. wpiszmy szybko recenzję płyt na empikach, merlinach i innych księgarniach internetowych, ludzie łatwiej się decydują znając już czyjeś zdanie, zwłaszcza pozytywne:)
3. piszmy na forach swoich miast w wątkach o muzyce, koncertach, teledyskach o Buldogach i wrzucajmy tu odnośniki, żeby inni z nas mogli się dopisać, wszelkie portale społecznościowe na których bywamy także mile widziane do uświadomienia  smile
4. domagajmy się Buldoga w listach radiowych, konkursach, Dniach Miast, wszędzie tam gdzie biorą pod uwagę nasz głos, np w tym roku Męskie granie pozwalało na zgłoszenie jednego zespołu przez publiczność w danym mieście

mgiełka, redhead, shreku,onyx, adam, luke i wszyscy inni, którym zależy - liczę na Waszą aktywność smile

Jesteście KOCHANI....  Baaaardzo dziękujemy....  smile

Pozdrawiam serdecznie smile

Dziś prosto z pracy pojechałam do empiku Nowy Świat.Pracownicy tego punktu z płytami mieli prawdziwe trudności ze zlokalizowaniem wiadomej płyty(samodzielne znalezienie graniczyło z cudem,ale prośba o pomoc i tak zapoczątkowała istny zaje big_smile),

33

Słuchajcie, ja też pomogę. Dołączam się do akcji. Z chęcią porozklejam.

34 Ostatnio edytowany przez mgielka (2011-12-20 16:59:14)

Apel dotarł i został w 100% poparty.
Za dużo by cytować ze wszystkim się zgadzamy a część już w życie wcielamy.

Od Siebie mogę dodać (już czynię w związku z tym poczynania, 1,5 stronicowy list powstał smile aby zachęcać festiwale do zaproszenia Buldoga. W tym roku o ile się nie mylę byli na 3 ale mamy ich przecież więcej. Warto napisać, polecić im Buldoga.

Jeszcze jedna opcja to jak już pisałam wcześniej postcrossing, info o Buldogu poszło w świat a i nie bez echa smile Chorwacja odpisała że zna i słucha smile więc nie poprzestaję smile

Może list / mail do lokalnego radia np z płytą tygodnia lub coś podobnego.

Polecamy przyklejenie vlepki na samochód (swój - chyba że ktoś odważny to na sąsiada) bardzo przykuwa uwagę (na światłach, w korku no i jak stoi na parkingu).

Mamy możliwość wydrukowania skserowania w formacie A4 czarno białe w ilości do 500 do 1tyś stron. Pewu, bracia i siostry tongue czekam na pomysły jak to wykorzystać.

PS Niedźwiedziowi i Baronowi z LP3 dalej nie dam spokoju smile

...ratunkiem miłość bywa. Jeżeli miłość jest, jeżeli jest możliwa.

35

spoko  smile  z wielką chęcią coś tam porozklejam po Bielsku.

i nic tu nie ma do rozumienia.

Jestem chętny na zestaw vlep. Jako czynny kibic  już kiedyś się bawiłem w takie rzeczy - z wiekiem przeszło, ale dla rozsławienia Buldoga powrócę z przyjemnością do tych swoistych ,,działań marketingowych".  Popieram też wszelkie pisanie czy to w komentach, czy listach;] Do przodu! cool

37

franek napisał/a:

Myślę, że koncert w radiowej Trójce byłby najlepszą promocją - mają kilka tysięcy słuchaczy, większość interesuje się muzyką niekomercyjną, materiał jest bardzo dobry. http://www2.polskieradio.pl/kontakt/. Może napiszemy w przeciągu najbliższych dni?

Myślę, że i radiowa Czwórka mogłaby zaprosić Buldoga do swojego Ministerstwa Dźwięku.

Imperator kosmosu napisał/a:

Jestem chętny na zestaw vlep. Jako czynny kibic  już kiedyś się bawiłem w takie rzeczy - z wiekiem przeszło, ale dla rozsławienia Buldoga powrócę z przyjemnością do tych swoistych ,,działań marketingowych".  Popieram też wszelkie pisanie czy to w komentach, czy listach;] Do przodu! cool

Zapraszam zatem na maila zamieszczonego u góry tej strony tematu.  smile

Krzysiekhm

38

Trzeba przygotować adresy i lecimy, każdy wysyła smile

39

Jeżeli chodzi o rozklejanie, na mnie możecie liczyć;) Przyłączam się!

Do przodu, tylko do przodu! Nieważne, co za mną jest!

40 Ostatnio edytowany przez pest (2011-12-19 22:14:04)

Ja też się piszę na wlepki.
Moim zdaniem najlepiej Buldoga (tę grafikę), nazwę i adres strony. Im mniej info, tym lepiej wink

Może zróbmy tu jakąś listę z nickami i adresami, żeby się łatwiej było dopisywać...?

1. krzysieq
2. joannajot
3. adam [?]
4. damazy [?]
5. madry
6. krasz
7. imperator kosmosu
8. misiek92
9. [aha, no i ja tongue] pest

jak kogoś pominąłem albo wpisałem wbrew woli, to niech mnie poprawi smile

41

pest napisał/a:

Ja też się piszę na wlepki.
Moim zdaniem najlepiej Buldoga (tę grafikę), nazwę i adres strony. Im mniej info, tym lepiej wink

Może zróbmy tu jakąś listę z nickami i adresami, żeby się łatwiej było dopisywać...?

[...]
jak kogoś pominąłem albo wpisałem wbrew woli, to niech mnie poprawi smile

Jeśli można, to proszę aby osoby chętne do pomocy pisały do mnie na maila - tam będę miał wszystko w jednym miejscu. Nikt nie zostanie pominięty przy wezwaniach do zapłaty i tak dalej.  tongue

Krzysiekhm

42

Słuchajcie, a może dajmy na tą wlepkę jakieś chwytliwe hasło. Musi być coś, co przyciągnie uwagę. Ja uważam, że wlepki, które dostaliśmy (fotka z okładki) zwracały uwagę przechodniów tymi dwoma modelami na zdjęciu;) Może spróbujmy ułożyć jakieś hasełko-reklamę, które by mówiło co nieco o Buldogu? Jak myślicie?

43

Jeśli o mnie chodzi, to ja wolałbym uniknąć "hasełek", bo coś, co jednego przyciągnie, trzech innych odstraszy.
Cienki lód. Ja zrobiłbym po prostu grafikę, nazwę i adres strony. Muzyka obroni się sama... To moje zdanie smile

44

No to może "Słuchaj tego, bo wiemy gdzie mieszkasz!" - chwytliwe i zachęcające;P  A poważnie, to tylko moja wizja. W sumie poczekajmy, aż się trochę nas więcej zadeklaruje i wtedy pomyślimy co i jak;)

45

Widzisz, misiek, ja na pewno nie 'poszedłbym' za wlepką z takim hasłem. I nie ma tu znaczenia, czy jest "dobre" czy "złe". Mnie na przykład odstrasza. Zignorowałbym takie coś zupełnie.
Zresztą, zakładając, że zgłosi się 10 osób x 500szt. = 5000 sztuk. Zawsze można zrobić 2000 jednego wzoru, 2000 drugiego i 1000 trzeciego. Nikt nie powiedział, że musi być jeden, uniwersalny wzór. Później rozsyłać wedle uznania albo zgodnie z życzeniem - to już ustali się później.

46 Ostatnio edytowany przez misiek92 (2011-12-19 22:44:29)

Nie no luzik, z tamtym "wiemy gdzie mieszkasz" to żart, w tym kierunku też bym nie szedł;) Zresztą, masz rację, ciekawa grafika powinna wystarczyć.

47 Ostatnio edytowany przez pest (2011-12-19 23:13:06)

Ja tak na szybko
[projekty mają charakter czysto poglądowy i w razie chęci ich wykorzystania niezbędne będzie uzyskanie zgody autorów zdjęć]

http://dl.dropbox.com/u/10918118/1m.jpg

http://dl.dropbox.com/u/10918118/2m.jpg

no i oczywiście to, bo ta grafika jest tak dobra, że sama robi połowę roboty:

http://dl.dropbox.com/u/10918118/3m.jpg

ewentualnie pomyślałem, że jednak jest jedno "hasełko", które mogłoby zrobić dobrą robotę:
http://dl.dropbox.com/u/10918118/4m.jpg

48

Właśnie, pozostaje jeszcze kwestia praw autorskich.

Jeżeli macie jakieś własne zdjęcia zespołu, to proszę o kontakt mailowy

Krzysiekhm

49 Ostatnio edytowany przez Imperator kosmosu (2011-12-19 23:39:51)

Grafikę vlepki pozostawiam osobom decyzyjnym, ale hasło: NIE PRZYŁĄCZAJCIE SIĘ DO NAS urywa dupę! Takie i tylko takie!
Myślę, że zestawienie okładki laudatores z tym hasłem wbiłoby się w pamięć;)

50

Popieram Imperatora, ostatnia wlepa miażdży!:)