Temat: Buldog na Woodstocku?

Założyłem wątek, bo chciałem zapytać czy prawdziwym jest ta informacja o zgłoszeniu się zacnego Buldoga do konkursu eliminacji do Przystanku Woodstock 2011

http://wosp.org.pl/woodstock/aktualnoci … _2011.html

– Zgłoszeń jest o wiele więcej, niż w latach ubiegłych. Co ważne, są to również nagrania o wiele lepszej jakości – mówi Paweł Boroń, jeden z jurorów. - Mało tego, naszymi Eliminacjami interesują się nie tylko młode zespoły. W chwili obecnej mamy już zgłoszenia zarówno od zupełnie nowych bandów, które powstały w ostatnich miesiącach, ale są również uznane już zespoły, zgłosił się na przykład Buldog z charyzmatycznym byłym wokalistą zespołu Akurat.

nie muszę dodawać, że występ Wasz by mnie ucieszył smile

swoją drogą trochę mnie tu nie było, witam ponownie smile

And shepherds we shall be, for thee my Lord for thee, power hath descended forthfrom thy hand, that our feet may swiftly carry out thy command.
We shall flow a river forth to thee, and teeming with souls shall it ever be.
In nomine patre, Et fili, Et Spiritus sancti

2 Ostatnio edytowany przez Damazy (2011-01-25 19:49:15)

Odp: Buldog na Woodstocku?

Właśnie miałem dodać smile Bądźmy dobrej myśli smile

a informacja prawdziwa PeWu kiedyś już wspominał

3

No tak, niby zgłosiliśmy swoją gotowość i chęć zagrania na tegorocznym Woodstocku.  M in. zrobiliśmy to także poprzez tą stronę dot. eliminacji.
Jeśli jednak oni będą warunkować nasz występ od uczestniczenia w eliminacjach to chyba nic z tego nie wyjdzie.  Z prozaicznego powodu - my po prostu nie będziemy w stanie dotrzeć na te eliminacje.  To są terminy weekendowe, a w tym czasie raczej na 100% będziemy mieli koncerty z Kultem...

Tak więc nie wiem jak to będzie....

Jakbyście poszaleli tam na tych forach woodstockowych to może ktoś dzięki temu spojrzy na nas bardziej przychylnym okiem wink

pozdr smile

4

już coś tam od czasu do czasu szalejemy smile No ale na 1 z 4 terminów chyba warto się wybrać jeśli już od tego to będzie zalerzeć?

5

Trochę śmieszne te eliminacje. Dżem który był tam wielokrotnie też przechodził eliminacje? A Lao Che, poza swym dziewiczym występem na woodstocku też za każdym razem startował w tych eliminacjach? Owsiak ma swych faworytów, i gdyby Buldog do nich należał na pewno by zagrał. A tak a propos Akurat grał kiedyś na woodstocku?

6

Slaw z eliminacji wchodzą zwykle zespoły nie znane, 4-5 co roku. Nie pisaliby o tym gdyby zespół sam nie zgłosił się do eliminacji, a nie jakimiś innymi drogami. Większość zespołów nie jest z eliminacji bo siędo nich zwyczajnie nie zgłasza tylko są zapraszani, albo zgłoszenia od razu przyjmowane inną drogą. W zeszłym roku z eliminacji weszły bodajże ziggy piggy (imo gdyby nie Brylewski to nie mieliby czego szukać, słabe to było ;p), sen zu, enej(!), lessdress i titus tommy gun przy któym Jurek powiedział że na eliminacjach byli tylko dlatego ze chcieli a Titus wejście na festival ma z każdym projektem.

7

Fakt Buldog nie jest jeszcze zbytnio znany ... Z poprzednim wokalistą pewno z pocałowaniem ręki by ich wzięli, choć może niekoniecznie, skoro Kult tam nigdy nie zagrał hmm Nieistotne w sumie.
Pytałem o Akurat czy był kiedyś w Kostrzynie, bo jak Jasiek pisał, organizatorzy podali "zgłosił się na przykład Buldog z charyzmatycznym byłym wokalistą zespołu Akurat". Czyli jest o tyle dobrze, że Buldoga kojarzą. Jeśli Akurat lubią ci co decydują o zaproszeniach pozakonkursowych to może jest szansa? smile

8

Ziggy piggy, mimo, że brali udział w eliminacjach (razem z Plagiatem199, który nie tylko moim zdaniem był o niebo lepszy), to w tym momencie byli już zaproszeni na Woodstock (faktycznie chyba dzięki Brylewskiemu). Dlatego bardzo dziwne są te Woodstockowe eliminacje... ale też jest szansa, że i Buldog zostanie pomimo eliminacji zaproszony.

Ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną...

9

Zawodowa kariera AKURAT rozpoczęła się od trzech koncertów na Przystanku Woodstock.

Źródło:http://www.akurat.pl/akurat/info.php

Czy Buldog jest nieznany? Przez ostatnie kilka lat udało mi się usłyszeć na polu woodstockowym z głośników parę kawałków Buldoga tyle, że jeszcze z Kazikiem.

10

Granik, a jaka była frekwencja na trasie jesiennej buldożera? a to, że słyszałeś kilka kawałków Buldoga, no to wiesz, to dla większości był po prostu Kazik ...
Trzy razy Akurat był na Woodstocku? Coś mi się widzi, że w 2011 Buldog może zagrać na przystanku wink

11

shreku napisał/a:

Ziggy piggy, mimo, że brali udział w eliminacjach (razem z Plagiatem199, który nie tylko moim zdaniem był o niebo lepszy), to w tym momencie byli już zaproszeni na Woodstock (faktycznie chyba dzięki Brylewskiemu). Dlatego bardzo dziwne są te Woodstockowe eliminacje... ale też jest szansa, że i Buldog zostanie pomimo eliminacji zaproszony.

Nie zgodzę się akurat. Ziggie Piggie dali świetny koncert, podobnie jak wszystkie zespoły, które się wzięły z eliminacji. Udowodnili, że nie tylko znajomości Brylewskiego pomagają im w graniu na festiwalach. A gdyby tak to obrócić shreku, to dzięki czemu dostają się zespoły np. Plagiat199, Pożar Moskwy czy Zacier na supporty przy Kulcie? Nie obejdziesz tego, jak ktoś się z kimś zna to jest zawsze inna rozmowa. Eliminacje te nie są tylko po to aby wyłonić zwycięzców, ale też poznać kapele, które mogą być zapraszane potem np. na finały WOŚP.

Co do występu Buldoga to ja wysłałem już maila do znajomej osoby, która się tam przewija w organizowaniu kapel na Woodstock, więc powinien szepnąć ciepłe słowo smile Poza tym podobnie uważam, że i bez tego Buldog zostanie zaproszony poza konkursem, Titus Tommy Gun w zeszłym roku tez podawany był jako kapela konkursowa a dostali zaproszenie jeszcze przed eliminacjami  smile

And shepherds we shall be, for thee my Lord for thee, power hath descended forthfrom thy hand, that our feet may swiftly carry out thy command.

12

Granik napisał/a:

Czy Buldog jest nieznany? Przez ostatnie kilka lat udało mi się usłyszeć na polu woodstockowym z głośników parę kawałków Buldoga tyle, że jeszcze z Kazikiem.

Graniku miły, ale jak sam zauważyłeś puszczany był Kazik i Buldog. Ja myślę, że obecny z Tomaszem jest traktowany przez wielu po prostu jako nowa kapela z nowym materiałem.

13

Jaaasiek napisał/a:

Nie zgodzę się akurat. Ziggie Piggie dali świetny koncert, podobnie jak wszystkie zespoły, które się wzięły z eliminacji. [...]

Trudno, żebys się zgodził, skoro Ty mówisz o innym występie, a ja o innym. Zauważ, że mówiłem o występie Ziggie Piggie w samych eliminacjach (konkretnie tych w katowickim MegaClubie), a nie na głównym iwencie.
Kuriozalnym dla mnie jest fakt występowania zespołu w eliminacjach, podczas gdy w tym samym momencie jest on już na liście zaproszonych gości na festiwal, a nie sam fakt, czy na tej liście znalazł się za czyjąś przyczyną czy nie, bo tak zawsze było, jest i będzie. Jak na mój gust, szkoda po prostu tylko tego czasu wykorzystanego w tym wypadku przez ZP w eliminacjach, które mógłby wykorzystać jakiś inny, nieznany, a może i dużo ciekawszy zespół.
A w MegaClubie ZP wypadli słabo. Być może właśnie przez to, że nie musieli się "spinać", by eliminacje wygrać...

Ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną...

14 Ostatnio edytowany przez Jaaasiek (2011-01-27 10:49:15)

Zagrali w MC już jako gość, a nie jako zespół występujący w eliminacjach. Dzięki temu była jedna kapela mniej co równało się większym szansom innych zespołów. Co do koncertu to odniosłem się do tej wypowiedzi konkretnie Brylewskiego bo zrozumiałem shreku miły, że ZP nie zasługiwało na występ na Woodstocku ogólnie smile

Po prostu czasem odnoszę wrażenie na forach Kultu i Buldoga, że ktokolwiek nie lubi zespołów forumowiczów czy okołokazikowych, albo znajdzie się kapela która zajmie im miejsce w jakimś przeglądzie to zawsze jest rozwodzenie się nad tym jakie to niesprawiedliwe i jak można nie lubić.

Dystansu smile Pozdrawiam shreku miły smile

PS. odpowiedź na maila w sprawie Buldoga daje nadzieje smile

15

Pewnie macie racje tongue Kazik mimo tego ,że nigdy nie zagrał to jest tam obecny i to czasami, aż do przesady... w zeszłym roku obrzydzili mi Brooklińską Rade Żydów puszczaną co chwila w nocy w wiosce piwnej tongue

Mam wielką nadzieje, że Buldog zagra choćby na małej scenie smile

podro wink

16

Gdzie tam! Główna i nic poniżej smile

17

PeWu odzywali się coś do Ciebie? Bo już są 3 pewniaki na brudstok co oznacza że z niektórymi się kontaktują. Nawiasem mówiąc zespoły bardzo na + big_smile

18

Ale Damazy, to są zespoły o które organizatorzy sami zabiegali od początku roku, a nie zgłoszone na konkurs

zespoły biorące udział w konkursie i uzyskujące promocję "na zaproszenie" (spośród tych) są podawane mniej więcej w kwietniu

19

Wiem, przecież samych zagranicznych dopiero ogłosili smile Ale spytać można

20

GRAJĄ! big_smile
No i właśnie podjąłem decyzję, że w tym roku również wybieram się na Woodstock big_smile

21

A ja wtedy będę w Chorwacji sad nic to, liczę że chociaż DVD będzie...

22

ha, gratulacje!

i tak mnie pewnie tam nie będzie, bo nie lubię woodstocka, ale gratuluję i tak, to wielki sukces!

kto nie jest z nami, ten przeciw nam, to gadka bardzo znana,
czasem czy chcesz, czy nie chcesz, trzeba upaść na kolana.
chcę widzieć, jak płonie city hall!

23

Właśnie odebrałem maila z wspaniałą wieścią o Buldogu na Woodstocku smile Gratuluję!
Szkoda, że ominie mnie ten koncert, gdyż na Przystanek się nie wybieram, ale mam nadzieję, że pójdzie transmisja online smile

24

Super wiadomość!

Podobnie jak Królowa raczej się nie wybiorę, bo mnie ten klimat nie ciągnie (choć Buldog fajny, jeszcze jakby ten Gogol wypalił, to pewnie bym się nie wahał), ale to wielki sukces. Powodzenia i gratulację!

DVD byłoby super...

25

Fuck yeah! Jeszcze w bardzo dobrej godzinie big_smile No to cieszymy się bardzo i do zobaczenia pod sceną smile

@Adam - gogoli nie będzie to potwierdzone, grają w tym roku tylko w wawie