26

Odp: Buldog na Woodstocku?

Damazy napisał/a:

@Adam - gogoli nie będzie to potwierdzone, grają w tym roku tylko w wawie

Wiem, raczej się wybiorę smile

27

Jednak smile
To może być przełom dla Buldożera, dotrze do naprawdę szerokiego gremium. Myślę, że pustawe sale podczas koncertów Buldoga już się nie powtórzą jak w zeszłym roku!

28

http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktual … stock.html  smile

29

slaw, oczywista po wakacjach na buldogu sale będą pełne to pewne i cieszy smile a mi się wydaje że i tak najmilej bedziemy wspominać te kameralne, dla mnie zeszłoroczny gig w backstage miał klimat imprezy dla paru znajomych i rodziny, ciężko będzie pobić wrażenia smile wiadomo nie przekłada się to na finanse  wink

30

Ano prawda, że koncerty z trasy były kameralne i przy tym piękne, ale wątpię, by się powtórzyły, bo chyba drugi raz zespół nie będzie chciał dokładać do tego interesu. Ale jestem przekonany, że o dokładaniu nie będzie w ogóle mowy po Przystanku, z powodu większej popularności Buldoga wink

31

Po Przystanku Buldog stanie się prawdziwie komercyjny? smile

32

onyx napisał/a:

a czy np. takie Lao Che jest komercyjne?

33

slaw napisał/a:
onyx napisał/a:

a czy np. takie Lao Che jest komercyjne?

No ba. Już dawno się sprzedali. A zagranie trasy z Czesławem co Śpiewa to był szczyt, cały szacunek do nich straciłem. Chyba skasuję wszystkie ich empetrójki z dysku.

"Jak się jest wydelikaconą, płaczliwą cipą szukającą zrozumienia, to się jedzie na pierdolony Przystanek Woodstock, a nie zabiera za robienie czajników." - Wilq Superbohater

34

Dlatego że grali z Czesławem  lol No to strach grać z kimkolwiek bo się jeszcze szacunek straci

35

patrz, Oksy, ktoś jeszcze bierze Cię na serio prawie big_smile

święto wiosny. puszczanie mydlanych baniek, zajadanie się marcepanem, szukanie zielonego.
gorąca gorzka czekolada.

36

Bo jestem poważnym człowiekiem.

Przy okazji: jak już zapewne wszyscy wią, gwiazdą Przystanku będzie zespół Prodigy! Aż se chyba pojadę.

"Jak się jest wydelikaconą, płaczliwą cipą szukającą zrozumienia, to się jedzie na pierdolony Przystanek Woodstock, a nie zabiera za robienie czajników." - Wilq Superbohater

37 Ostatnio edytowany przez Damazy (2011-04-21 19:16:42)

http://forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=11725

jeśli ktoś jeszcze nie ma smile

http://owsiaknet.pl/channel/blog/22651263#video <-- a tu ciekawostka - konkurs w którym trzeba było wymienić 3 kapele na które czeka się najbardziej na PW. Buldog dość często wymieniany wink

38

http://www.youtube.com/watch?v=4bFD-VQM0KE

39

Jedzie ktoś z łodzi lub okolic na trzeci dzień? XD
Z całego woodstocku interesuje mnie buldog, mimo że kawał drogi to pewnie warto.

40

Az ciarki przechodżą,bo całkiem serio w pierwszej części tego spotu jakieś demony wcielone mad

41

Będzie DVD? Jak nie, to nagrajcie relację online i podzielcie się, bo ja wyjeżdżam. Proszzzzęęę

42

Jakieś pocieszenie stanowi fakt,że nie zabrzmią tam premierowe numery.

43

fj napisał/a:

Będzie DVD? Jak nie, to nagrajcie relację online i podzielcie się, bo ja wyjeżdżam. Proszzzzęęę

oj tak, ja też proszęęęęęę  smile  smile  smile
kapitalnie byłoby zobaczyć taką obszerną relację jak z zeszłego Jarocina  cool

44

Mają co chcą ,chcą jeszcze wiecej wink
Buldogi akurat wzorowo dbają o swoich zainteresowanych smile

45

Koncert Buldoga na Przystanku Woodstock rozpocznie się w sobotę o godz. 17.10 (a nie jak było pierwotnie planowane o godz. 18.50)

pozdr

46

Znając życie Pewu wynegocjuje chociaż część nagrań z kamer za darmo na YT, a kto wie może i dvd będzie smile

47

Kurka siwa, ja moczę tyłek w adriatyku, a relacji online nie będzie, się okazuje. Pewwuuuuuuu, załatw nagranie albo coś!

48

fj napisał/a:

Kurka siwa, ja moczę tyłek w adriatyku, a relacji online nie będzie, się okazuje. Pewwuuuuuuu, załatw nagranie albo coś!

W Kultowej ponoć są transmisje na żywo. Dzisiaj się na Aptekę wybieram :-)

49

buu mnie nie będzie pod sceną  sad
ale jadą znajomi -mają za zadanie Was Buldogów pozdrowić:)

50

oksymoron napisał/a:
fj napisał/a:

W Kultowej ponoć są transmisje na żywo. Dzisiaj się na Aptekę wybieram :-)

Nie ma tych transmisji.