Temat: BULDOG - długo wyczekiwany koncert w KRAKOWIE - 30.03.2014R. (Lizard)

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt tego tematu nie założył, ale to nie szkodzi, bo zrobię to ja a i już doczekać się nie mogę! big_smile  big_smile  big_smile

http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1011263_608736872531540_361655741_n.jpg

Nowa Huta Wolne Miasto!

2

Odp: BULDOG - długo wyczekiwany koncert w KRAKOWIE - 30.03.2014R. (Lizard)

Koncert będzie jak zawsze wyjątkowy, ale następnym razem zapraszam do Łodzi. Dawno was nie było

3

Ja to już się doczekać nie mogę i jak zawsze działam tylko chwilkę mnie nie było bo neta nie miałem ale jestem i działam a ten koncert to promuję na mojej stronce facebook:https://www.facebook.com/#!/maciej.kazana.39 oraz na nk.pl na moim profilu i wogóle to działam z promocją wydrukowałem plakaty i rozwieszam na moim rodzinnym mieście jakim jest Jaworzno i działam i będę działał i git. Również muszę to napisać bo wkońcu na forum jak rodzina, serdecznie wszystkich Forumowiczów oraz Cały zespół serdecznie pozdrawiam i życzę miłej pracy i promuję jak zawsze i działam :-)

4

SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :-) cool

5

na 95% i ja będę ;]

6

dwaeuro napisał/a:

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt tego tematu nie założył, ale to nie szkodzi, bo zrobię to ja a i już doczekać się nie mogę! big_smile  big_smile  big_smile

http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1011263_608736872531540_361655741_n.jpg

Gratuluję, pomysłu na plakat, ze sporego oddalenia  czytelny i kolorystyka mistrzowsko dobrana smile

7

onyx napisał/a:

Gratuluję, pomysłu na plakat, ze sporego oddalenia  czytelny i kolorystyka mistrzowsko dobrana

Tylko zdjęcie trochę stare smile  I w ogóle okładka "Chrystusa" zawsze mi się kojarzyła z płytą hiphopową.
Co do koncertu to bardzo się cieszę big_smile

8

Za 24 godziny będziemy już wspominać  big_smile

Jezu, jak się cieszę!  big_smile

Nowa Huta Wolne Miasto!

9

Ciekawa perspektywa postrzegania, zamiast mówić o koncercie, napomnieć że niedługo już będziemy po :> tongue

Martwi mnie trochę brak wyliczania, kto się wybiera na koncert... Lubimy kameralne koncerty Bulgota, chłopaki dają z siebie wszystko niezależnie, ale nie chcemy by znów dokładali do przedsięwzięcia praktycznie...

do obaczenia....

10

Witam przyjaciół już za pare godzinek widzimy się w LIZARD KING w Krakowie i potwierdzam moję przybycie na koncert oraz pozdrawiam jak zawsze wszystkich przyjaciół :-) cool

11

Koncert miły, momentami było niby widać że dawno panowie razem nie grali, ale była radość z grania i to najważniejsze. Nowy kolega (na stałe?) Artur jak na granie po jednej próbie dał radę ;]

Set:
Chrystus miasta
Modlitwa za rzeczy
Prośba
Piosenka o Bośni
Venus
Ostry erotyk
Nędza
Do przodu tylko do przodu
Kremacja
Mieszkańcy
Słowa do piosenki na ostatni dzień roku
Pewnej zimy w pewnym mieście
Niczyj
Do Marka Aurelego
Jeżeli Jest
Miłość, kości i skóra
Daremne żale
Będziesz z nami
XI
Litania
To nie jest moja ziemia
Ty
Do generałów
Bisy:
Elita
Do prostego człowieka

12

A gdyby Tomek podjął się Pilotów Kultu autorsko zinterpretować. Nie tylko wokalistą jest, poetą też smile