26

Odp: BUL DOG SUPPORTEM PRZED KNŻ ;-)

Lepiej nie, jeszcze bym pociągnęła nie to co trzeba i udusiła Tomasza big_smile
A trampek nie został skonfiskowany, bo Kazik mówił, że mu go oddali po koncercie. Tylko że on już zdążył wyrzucić ten, który mu został big_smile

27

Tak dla ścisłości, bo to ważne wydarzenie było smile   -  trampek został oddany na lutowym2012  KNŻecie w MegaClubie. A właściwie to chyba niezupełnie oddany tylko Kazik się na nim podpisał, bo oddawać nie było po co, bo ten co mu został to rzeczywiście wyrzucił. Oburzającje -takie Dobro Narodowe wyrzucić....niejeden chciałaby je mieć w....gablocie za szybą  wink  wink  wink

28

O, dzięki za wyjaśnienie, bo nie znałam całej historii, a to ciekawe jest  smile
Zamiast wyrzucać ten drugi trzeba było go oddać na aukcję WOŚP. Ktoś by się skusił na pewno big_smile To jest niezły awans od zbierania kostek i pałek (i czym tam jeszcze rzucają ze sceny zazwyczaj) żeby rozbierać muzyków.
Piękny offtopic nam wyszedł big_smile

29

Noooo.... ale co tam smile  - temat koncertów styczniowych już minął to myślę, że nikt nie będzie miał nam za złe. No chyba, że jeszcze raz taka sytuacja supportowania zaistnieje to ktoś temat odgrzebie....ewentualnie z tym supportem na odwrót jeszcze być może...znaczy się supportowany będzie supportującym... wink  wink
Ale to będzie inny temat a nie ten;)

30

Shina napisał/a:

Buldog:
1. Chrystus Miasta
2. Nędza
3. Modlitwa za rzeczy
4. Jeżeli jest
5. XI
6. Do Marka Aurelego
7. To nie jest moja ziemia
8. Ty
9. Do generałów
bis: Do prostego człowieka

To setlista z Wrocławia. Na pozostałych koncertach było to samo w trochę zmienionej kolejności plus w Krakowie drugi bis w postaci Kremacji  smile

KNŻ:
1. Bar la Curva
2. Marzenia swoje miej
3. Tańce wojenne
4. Czemu ach czemu
5. Ballada o Janku Wiśniewskim
6. Łysy jedzie do Moskwy
7. Przecięty na pół
8. Świadomość
9. Mój synku
10. Kalifornia ponad wszystko
11. Plamy na słońcu
12. Las maquinas de la muerte
13. Hanna Gronkowiec walczy
14. Przy słowie
15. Polska jest ważna
16. Nie zrobimy wam nic złego tylko dajcie nam jego
17. Nie ma boga
18. Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej
19. Artyści
20. Tata dilera
21. Konsument
22. W południe
23. Prawda
24. Legenda ludowa

Bisy :
25.Celina
26.Spalam się
27.Nie ma litości
28.Odpad Atomowy
29.Sowieci

To setlista z Krakowa, ale na wszystkich też było to samo w lekko innej kolejności  big_smile Nie wiem zresztą czy w Katowicach nie było dokładnie to samo. Pan ochroniarz nie chciał mi dać setlisty  sad W Krakowie był drugi bis w postaci Taty dilera raz jeszcze. Oraz we Wrocławiu i Krakowie zaistniał wspaniały utwór pod tytułem "Napierdalać"  big_smile

Przezornie przypominam temat, ciekawa co zabrzmi niebawem.