251

Odp: apel do forumowiczów

Klakierr napisał/a:

A ja nie dostałem vlepek (choć było ugadane mailowo)

Nikt jeszcze vlepek nie dostał.

Zostały wysłane dwa maila do tych, którzy mi się zgłosili. Otrzymałeś je?

Krzysiekhm

252

No właśnie nie, bo zgłosiłem się trochę inaczej... znaczy przy okazji jak zamawiałem LTA, może o mnie zapomnieli sad

253

Klakierr napisał/a:

No właśnie nie, bo zgłosiłem się trochę inaczej... znaczy przy okazji jak zamawiałem LTA, może o mnie zapomnieli sad

To Ty, chłopie, pomyliłeś akcje. wink Nasza jest oddolna.

Krzysiekhm

254

Krzysieq posłałem Ci maila w sprawie wlepek.

Pozdrawiam

255

Krzysieq napisał/a:
Klakierr napisał/a:

To Ty, chłopie, pomyliłeś akcje. wink Nasza jest oddolna.

a to sorry, chodziło mi o akcję zespołu "Pomoc w promocji LTA"

256

Krzysieq napisał/a:

Jak macie dostęp do taniego ksero, to może i w Toruniu bym taką agitkę zrobił..  roll

Przyłączę się do toruńskiej akcji, jeśli tylko pomysł stanie się ciałem (:

257

Oj tam, oj tam smile Trzeba poczekać na efekty, oby były.
Rejestracja domeny naprawdę trwa parę sekund a i koszt groszowy.
Wszystkim bardzo dziękujemy za ciepłe słowa.
Trzeba przyznać, że wasze wypowiedzi bardzo motywują do działania smile
Piotrze Ty naprawdę potrafisz swoimi słowami uskrzydlić smile Dziękujemy.

kaleska napisał/a:

mgielko, super pomysł! smile
a może dołączmy akcję mgielkowo-ulotkową do vlepkowej? wink

Jak najbardziej jesteśmy za, ale lepiej niech decyduje większość.

kaleska napisał/a:

ja też mogłabym porozrzucać gdzieniegdzie ulotki, jeśli byłaby szansa zorganizowania ulotek po jakieś niewielkiej cenie, ponieważ sama nie mam dojścia do taniego ksero tongue wink

Krzysieq napisał/a:

Ale akcja super. Jak macie dostęp do taniego ksero, to może i w Toruniu bym taką agitkę zrobił..  roll

Moi Drodzy we wtorek dowiem się ile będzie kosztował wydruk. Narazie 150 ulotek wydrukowałem za darmo w mojej firmie. Dodatkowo wczoraj wydrukowaliśmy 390 ulotek w domu na starych drukarkach (3 złomy w których działały co niektóre kolory) aby wymarnować do końca tusze, teraz możemy w końcu je zutylizować smile.
Kolory wyszły takie smile
http://img27.imageshack.us/img27/9194/aaasmm.th.jpg

W Elblągu najtańsze ksero to 10groszy za stronę www.10groszy.elblag.pl
W firmie męża wydruk napewno będzie tańszy. Trzeba pamiętać że wydruk jest dwustronny czyli liczymy razy 2, ale trochę taniej bo jest jedna kartka, ale na jednej kartce znajdują się 3 ulotki, trochę to skomplikowane smile
Podsumowując we wtorek napiszę jakie były by to koszta i jak to można by było rozegrać.

My w Elblągu zrobiliśmy małe rozeznanie (wczoraj i dzisiaj roznieśliśmy 300 ulotek), zwykła klatka 4 piętrowa posiada od 15 do 30 mieszkań w zależności od budynku. Zdecydowaliśmy się na roznoszenie w wieżowcach które posiadają ok. 88 mieszkań. Wieżowców takich jest w Elblągu ok. 36 czyli potrzebujemy na sam Elbląg wieżowce 3200 ulotek smile + porozkładamy ulotki w różnych punktach, szkołach, uczelniach itp.

Jeśli ktoś ma chęć samemu wydrukować, tutaj znajduje się doc i pdf
www.midcorp.elb.vectranet.pl/npsdn.doc
www.midcorp.elb.vectranet.pl/npsdn.pdf
gotowy do wydruku (najpierw polecam wydrukować jedną stronę dwustronnie na test i sprawdzić pod światło czy wydruki na siebie nie nachodzą - każda drukarka troszeczkę inaczej drukuje).

Krzysieq napisał/a:

mgiełko, adres w Twoich ulotkach w pierwszym momencie kojarzy mi się z NSDAP. tongue

Niestety rzeczywiście może się komuś tak kojarzyć, jak macie jakieś inne pomysły na nazwę to piszcie ale wtedy to już trzeba by było zarejestrować nową domenę.

a.gata napisał/a:

słuchajcie, a te kody do skanowania przez smartfony? generatory są w sieci, paru znajomych z tego korzysta (w promocji magazynów studenckich, konferencji...). taki kod przekierowywałby na stronę buldoga, npsdn, do teledysku na youtube, czy gdziekolwiek byśmy zechcieli.

Kod można wygenerować tutaj
http://i-nigma.com/CreateBarcodes.html

...ratunkiem miłość bywa. Jeżeli miłość jest, jeżeli jest możliwa.

258

mgielka napisał/a:

[...]

Nie wiem, czy rozkładanie na wycieraczkach to dobry pomysł. Sam pomagałem kolegom, którzy założyli firmę i tym sposobem chcieli dotrzeć do klientów. Odzew był naprawdę marny. Poza tym, marnuje się ulotki, bo na przykład rzuca się je starszej pani na wycieraczkę.
Moim zdaniem, lepiej celować w ludzi młodych, którzy słuchają muzyki popularnej. Czyli sklepy muzyczne na przykład, czy też kluby.
Oczywiście, to Wasze ulotki, Wasz czas i Wasze nogi, może robić, co tylko zechcecie.

A sam projekt ulotki fajny - trzeba wejść na stronę, by się dowiedzieć o co właściwie chodzi.

Krzysiekhm

259

Krzysieq napisał/a:
mgielka napisał/a:

[...]

Nie wiem, czy rozkładanie na wycieraczkach to dobry pomysł. Sam pomagałem kolegom, którzy założyli firmę i tym sposobem chcieli dotrzeć do klientów. Odzew był naprawdę marny. Poza tym, marnuje się ulotki, bo na przykład rzuca się je starszej pani na wycieraczkę.
Moim zdaniem, lepiej celować w ludzi młodych, którzy słuchają muzyki popularnej. Czyli sklepy muzyczne na przykład, czy też kluby.
Oczywiście, to Wasze ulotki, Wasz czas i Wasze nogi, może robić, co tylko zechcecie.

A sam projekt ulotki fajny - trzeba wejść na stronę, by się dowiedzieć o co właściwie chodzi.

My wkładamy do skrzynek. Fakt ulotki w dużej części mogą trafić do starszych osób lub opuszczonego mieszkania ale do młodych również.
Ulotki będą także w szkołach i uczelniach oraz jeśli się uda w sklepach muzycznych a już na pewno przy okazji koncertów w klubach.
Jeśli macie jakieś pomysły gdzie zostawiać ulotki jesteśmy otwarci na propozycje.

...ratunkiem miłość bywa. Jeżeli miłość jest, jeżeli jest możliwa.

260

Klakierr napisał/a:

A ja nie dostałem vlepek (choć było ugadane mailowo)

Nie dostałeś, bo nie spełniłeś wymagań dot. podania adresu pocztowego do wysyłki tych naklejek (dostałeś w tej sprawie maila w dn.19.11.2011 o g.12:42)
Obecnie sprawa jest już zamknięta ponieważ wszystkie naklejki LTA zostały rozdysponowane.

Pozdr

261

1. Długo nie miałem dostępu do internetu i nie wiem jak poszło z muzyczną pocztą ukf. Można spróbować nowy utwór - Modlitwa za rzeczy / utwór ukryty - propozycje.
2. Czy komuś odpisali z trójki w sprawie koncertu? Ostatnio słabo funkcjonuje wymiana informacji z nimi.
3. Można napisać do Muzeum Powstania Warszawskiego - mają swoją scenę, grono ludzi i promują polską poezję.
4. Warto napisać do portalu/gazety pozapolitycznego o szerokim gronie odbiorców. Myślę o Metrze. Jest darmowa, ma dział kultury, jeśli napiszemy do nich większą grupą o płycie z polską zapomnianą poezją poruszą ten temat. Dołączmy informację, że była już płyta ChM.
metro@agora.pl
5. Z podobnych względów dobrze dotrzeć też do gazety studenckiej - studencka@studencka.pl.
Umówmy się na konkretny dzień i napiszemy do nich wszystkich ,,grupowo''.
P.S. Co stało się z płytami Buldoga w empiku? ,,Produkt niedostępny'' tongue

262

http://www.rockmetal.pl/plyta.roku.2011.html

wiecie co z tym zrobić

263 Ostatnio edytowany przez madry (2011-12-29 22:02:09)

wiadomo...
http://www.rockmetal.pl/plyta.roku.2011.html

264

Tylko głupia ankieta,
http://www.facebook.com/questions/32050 … ?qa_ref=qd
ale może choć jeden nowy psiak się odnajdzie!

265

pozdrawiam autorów niewybranych vlepek
a głównie
1c
12
18
hej

266

Nie do opisania radość mojego współpracownika,któremu wcześniej kupiłam buldogową płytę(mimo,że bardzo mu się spodobała,myślał że musi mi ją oddać).Wyszło na dobre  smile

"Doświadczyć całego swojego potencjału(...)I spotkać kogoś,kto potrafi to jeszcze uwolnić,nie przegapić"
https://www.youtube.com/watch?v=_KRBMb61BNs

"Niebo poza dobrem i złem(....)"

267

Fajna sprawa że nowe gażety są ja zamówię dla siebie ale i też mam znajomym na święta zrobić prezent kolekcję kupić budoga i sądzę że to będzie idealny prezent i super niespodzianka no i jak że inaczej dalej działam w promowaniu buldoga i myslę by stworzć jakiś nowy plakat promujący buldoga i zachęcajacy do kupowania w sklepiku buldoga co na ten temat myślicie przyjaciele? Pozdrawiam i jak zawsze życzę wszystkiego co najlepsze KAZAN  cool

268 Ostatnio edytowany przez shreku (2013-12-16 02:11:18)

Co to za SPAM? Już w drugim wątku.

Ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną...

269

???????????  Ale o co chodzi??????

270

Już o nic.
Zapewne za sprawą moderator(a)ów zniknęło. smile

Ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną, ludzie giną...

271

shreku napisał/a:

Już o nic.
Zapewne za sprawą moderator(a)ów zniknęło. smile

Ja na tego typu śmieci (pojawiają się czesto) wciskam przycisk "Raportuj"

Buldog i Przyjaciele rules.
Najbardziej lubię wizualizować sobie Tomka K. śpiewającego na bis "V rozbiór Polski" & "W głębokim dole" wink
Normalnie bajka ten bulgoży koncert,... czy jakoś tak...

272

Apel do forumowiczów:
https://www.youtube.com/watch?v=SswMiVOpScY

"Doświadczyć całego swojego potencjału(...)I spotkać kogoś,kto potrafi to jeszcze uwolnić,nie przegapić"
https://www.youtube.com/watch?v=_KRBMb61BNs

"Niebo poza dobrem i złem(....)"