1 Ostatnio edytowany przez MKAZANA (2014-12-22 01:29:58)

Temat: DZIAŁANIA PROMUJĄCE DAJĄ DUŻO A DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA :-)

Witam serdecznie Przyjaciół chciałbym powiedzieć że działalnoś jak jest chwilowo zawieszona to i tak nie znaczy że zespołu nie ma, promujemy to co jest i będzie git a z czasem w zamian to mam nadzieje i wy też że coś nowego będzie specjalnie dla nas i to się liczy działamy polecamy niech do tego czasu co BULDOG wydał płyty i gadżety niech inni ludzie to poznają i działają razem trzeba wspierać to i działać dla BULDOGA jak źle mówię to będę miał opiernicz a jak dobrze gadam to bedzie git zobaczycie polecajmy dalej płyty są i muzyka została :-) CHWILOWA PRZERWA NAM NIE SZKODZI KAŻDY MUSI DYCHNĄC NABRAĆ ZAPAŁU I CHĘCI A PROMOCJA DZIAŁA:-) Powiem szczerze ja działam w paintballu też co za dużo to nie zdrowo ale miałem przerwę (no ile można grać i szczelać się w kulki) po przerwie to jak nowo odrodzony a z promocją działałem i działąm dalej tak jest z BULDOGIEM=>TRZEBA CHWILKĘ ODPOCZĄĆ OGARNĄĆ SPRAWY ZAWODOWE I WSZYSTKO A PÓŹNIEJ TO TAKĄ BĄBĄ NAS POWITAJĄ ŻE ZDĘBIEJEMY, taką mam nadzieję :-)SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ I CAŁY ZESPÓŁ Z CAŁEGO SERCA :-) No i nie zapomniałem życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I W NOWYM ROKU NOWEGO ZAPAŁU I DZIAŁANIA I ODPOCZYNKU SZCZĘŚLIWEGO ja Maciej Kazana <KAZAN> ŻYCZĘ CAŁEMU ZESPOŁOWI I PRZYJACIOŁOM Z FORUM :-) POZDRAWIAM :-) cool

2

Odp: DZIAŁANIA PROMUJĄCE DAJĄ DUŻO A DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA :-)

Słuchaj Maciej promujemy alternatywnie i zdrowo nieustannie smile